Новини

iacf22

  • Register

Ukrainian Dragon Boat Federation 2Цієї суботи у Житомирі відбувся Всеукраїнський суддівський семінар з веслування на човнах «Дракон», учасниками якого стали 65 осіб з Житомирської, Київської, Хмельницької, Дніпропетровської, Черкаської областей та м. Києва.

За підсумками семінару 7 осіб здобули кваліфікаційну категорію «юний суддя», 36 осіб – 2 кваліфікаційну категорію. Судді, які багато років поспіль працюють на змаганнях з веслування на човнах «Дракон» підвищили свій професійний рівень, та, відповідно, отримали 1 кваліфікаційну категорію (9 осіб) та національну (6 осіб).
Семінар проводили досвідченні судді, судді міжнародних категорій IDBF та ICF з веслування на човнах «Дракон» Валерій МОРГУН та Олег КОНДЕС.


«Мені дуже приємна зацікавленість та висока явка на участь у навчальному семінарі. Окрім того, маю відміти хороший рівень підготовленості як досвідчених суддів так і тих, хто планує своє майбутнє у команді суддів в веслуванні на човнах «Дракон».

 Актуальні запитання, формат роботи «питання-відповіді», дискусії та обговорення нюансів правил змагань дають мені упевненість у тому, що до нас приєднаються гідні, справедливі та освідченні судді, які доповнять наш потужний колектив», - відзначає спікер семінару, суддя міжнародних категорій IDBF та ICF, віце-президент Європейської федерації з веслування на човнах «Дракон», президент Федерації України з веслування на човнах «Дракон» Валерій МОРГУН.


По завершенню семінару всі учасники отримали сертифікати.

 

reyt 2020

reyt f 2020

Важливі новини

Prev Next

Про конференцію Федерації України з весл…

19-03-2023 Переглядів 205

Про конференцію Федерації України з веслування на човнах «Дракон»

Цієї суботи, 18 березня, у Житомирі (прес-центр Житомирської міської ради) пройшла чергова щорічна конференція Федерації України з веслування на човнах «Дракон».

Детальніше

Про Всеукраїнський суддівський семінар

05-02-2023 Переглядів 80

Про Всеукраїнський суддівський семінар

Цієї суботи у Житомирі відбувся Всеукраїнський суддівський семінар з веслування на човнах «Дракон», учасниками якого стали 65 осіб з Житомирської, Київської, Хмельницької, Дніпропетровської, Черкаської областей та м. Києва.

Детальніше

Валерій МОРГУН взяв участь у роботі вико…

22-01-2023 Переглядів 157

Валерій МОРГУН взяв участь у роботі виконавчого комітету EDBF

Днями, у столиці Федеративної Республіки Німеччина відбулось чергове засідання Виконавчого комітету Європейської федерації з веслування на човнах «Дракон», участь у якому як офіційний представник України та віце-президент Європейської федерації з...

Детальніше

ОСТАННІ ФОТО

Контакти

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

Соціальні мережі

wiki

Статистика сайту

Сьогодні
Цього місяця
За весь час
208
306
245056

Ваш IP:3.238.134.157