Новини

iacf22

  • Register

KHm 2020

Цими вихідними (25-26 липня 2020 року) у Хмельницьку відбулися змагання відкритого чемпіонату Хмельницької області з веслування на човнах «Дракон».

Учасниками регіональної першості стали спортсмени з Волочиська, Чеміровеця та Хмельницького.

Спортсмени боролися за нагороди на дистанціях 200 та 500 метрів у відкритому класі серед дорослих та юнаків.

Перші обласні змагання проходили за підтримки управління молоді та спорту Хмельницької ОДА спільно з Хмельницьким обласним осередком з веслування на човнах "Дракон".

«Велика подяка за наданий човен для проведення змагань президенту Житомирської обласної федерації з веслування на човнах Дракон Дмитру Морозу», -  говорить очільник Хмельницького осередку Серій Солтик.

bogyslavsk

Сьогодні, 26 липня 2020 року, у столиці пройшов відкритий чемпіонат міста пам’яті Валентина Богуславського.

Спортсмени змагалися у категоріях 13-18 років та 19 і старші на дистанціях 200 м та 2 000 метрів у човнах класу Д-22 (відкритий та змішаний класи).

У човнах класу Д-12 кращих визначали серед жінок на дистанції 200 метрів та 200 і 500 метрівці у категорії «юніори» (змішаний та відкритий класи).

Переможців та призерів змагань нагороджували президент федерації України з веслування на човнах «Дракон» Валерій Моргун та віце-президент федерації веслування на човнах «Дракон» міста Києва Олександр Дегтяр.

CH2020 2Чемпіонат України з веслування на човнах "Дракон" прийме столиця України з 21 по 24 серпня 2020 року.

✔️Деталі згодом на сайті http://udbf.org/

photo 2020 05 14 20 50 06

 

14 травня 2020 року, під головуванням президента федерації України з веслування на човнах «Дракон» Валерія Моргуна пройшла зум-конференція з керівниками регіональних осередків та клубів.

 

 

 

 

«Сьогоднішня зум-зустріч важлива як для розуміння ситуації в регіонах, так і можливості оперативного реагування та сприяння у вирішенні нагальних питань.
Я усвідомлюю, всю складність ситуації яку наразі маємо в спорті, як і той факт, що нам необхідно рухатися вперед присовуючись та використовуючи нові умови для подальшого розвитку веслування на човнах «Дракон» в Україні та світі.
Вислухавши керівників структурних підрозділів федерації України маю загальне бачення стану справ та відповідно, вже сформулював перелік завдань які необхідно реалізувати найближчим часом.
Чергову зустріч ми вже запланували і задачі отримали всі. Тож, починаємо працювати!», - коментує проведений захід президент федерації України з веслування на човнах «Дракон» Валерій Моргун.

Загалом учасниками конференції стали 35 очільників місцевих федерацій та клубів.

Коронавірус добрався до спорту й руйнує спортивні календарі. Зупинені, перенесені та скасовані змагання ряду турнірів — як обласного чи всеукраїнського, так і міжнародного рівнів. З 17 березня в Україні офіційно введено карантин у зв’язку з загрозою зараженням коронавірусною інфекцією, і спорт пішов на вимушену перерву.
Але карантин завершиться i спортсмени з новими силами знову зможуть брати участь у всеукраїнських і міжнародних змаганнях.

Саме тому спортсмени продовжують займатися спортом, але вже в домашніх умовах.

Управління фізичної культури і спорту Київської облдержадміністрації започаткувало інформаційний спортивний проєкт “Спорт вдома в умовах коронавірусу”. В рамках проєкту провідні спортсмени та тренери Київської області діляться досвідом, як тренуються та підтримують свою фізичну форму й моральних дух в умовах домашньої самоізоляції.

photo_2020-04-07_15-57-01.jpg

На жаль, багато міжнародних стартів перенесено на 2021 рік, всеукраїнські змагання теж відтерміновано в часі, проте, я сподіваюсь, що у 2020 році нам вдасться провести спортивні івенти для наших атлетів.


Сприймаю карантин як засіб переосмислення, визначення нових цілей та пріоритетів. Наразі, маємо час для удосконалення та відпрацювання існуючих проєктів, а також пропрацьоваємо нові. Упевнений, наша веслувальна спільнота оцінить їх як належне.

photo 2020 04 07 15 56 57

Сьогодні про спорт на карантині розповідає Валерій Моргун, заслужений працівник фізичної культури та спорту України, заслужений тренер України, заслужений майстер спорту України з веслування на човнах «Дракон», кандидат юридичних наук, очільник Київської обласної федерації з веслування на човнах «Дракон», президент федерації України з веслування на човнах «Дракон», перший віце-президент федерації каное України, віце-президент Європейської федерації з веслування на човнах «Дракон» (EDBF), суддя міжнародної категорії ІDBF.

«Карантин - засіб переосмислення, визначення нових цілей та пріоритетів» - з таким кредо стійко переносить карантинні обмеження Валерій Павлович.

Вже другий місяць ми всі вимушені обмежити себе у роботі, тренуванні та швидко адаптуватися до нових умов, навчитися поєднувати в обмеженому просторі все - і роботу, і тренування, і життя в цілому, - ділиться пан Моргун.
Можливо, варто прийняти карантин, як певний челендж чи своєрідний виклик сучасності, тоді набагато простіше сприймати незвичні та непритаманні нашій буденності речі.
Моє життя побудоване навколо спорту і в умовах «чотирьох стін» маємо залишатися такими ж сильними, незламними як і за нормальних обставин.

photo_2020-04-07_15-57-09.jpg

На карантині перебуваю разом з сином вдома на Київщині. Олексій теж спортсмен, майстер спорту України з плавання, наразі виступає за клуб "ДБС Київ" (Київська область), а також входить до складу збірної України.

Ми тренуємося щодня, кожен за своїм планом і програмою, проте досвідом ділимося та налаштовуємося на спільне тренування.
Свої тренування балансую у навантаженні і різноманітті. Серед яких зокрема вправи на ТRХ (тренування з використанням ваги власного тіла TRX Suspension Training - одна з найновіших тенденцій фітнес-індустрії — прим.авт.). Займаюся боксом - бій з тінню, відпрацювання техніки та інше. І, звісно ж, проводжу спеціалізовані тренування для веслувальників, у тому числі веслування на тренажері. А ще виконую вправи із власною вагою.
Як тренуються в самоізоляції спортсмени збірної команди України та клубів, будемо бачити за результатами контрольних та національних змагань.

photo 2020 04 07 15 56 55

На жаль, багато міжнародних стартів перенесено на 2021 рік, всеукраїнські змагання теж відтерміновано в часі, проте, я сподіваюсь, що у 2020 році нам вдасться провести спортивні івенти для наших атлетів.
Сприймаю карантин як засіб переосмислення, визначення нових цілей та пріоритетів. Наразі, маємо час для удосконалення та відпрацювання існуючих проєктів, а також пропрацьоваємо нові. Упевнений, наша веслувальна спільнота оцінить їх як належне.

Усім щиро зичу залишатися стійкими, незламними та сильними. Всі ці події тимчасові і вже зовсім скоро життя налагодиться та увійде у звичне для нас русло, - такими оптимістичними налаштуваннями завершує свою розповідь про спорт на карантині Валерій Моргун.

66389688_488369955306225_8247218913566261248_n_1.jpgКоманда Київської області DBC стає чемпіоном України з веслування на човнах «Дракон» (6-7 липня 2019 року, Київ)

 

Матеріал підготовано спеціально для управління фізичної культури та спорту КОДА, першоджерело ТУТ

14Змагання чемпіонату Європи серед національних команд з веслування на човнах «Дракон», які мали пройти у Києві, перенесено на 2021 рік у зв’язку з пандемією COVID-19. Таке рішення ухвалили у вівторок, 31 березня 2020 року, під час онлайн зустрічі керівництва Європейської федерації з організаторами змагань та представниками міжнародної федерації.

12 idbf 1

Змагання ХІІ клубного чемпіонату світу IDBF не відбудуться у 2020, про це йдеться в офіційній заяві президента міжнародної федерації з веслування на човнах «Дракон» IDBF Майка Томаса від 26 березня 2020 року:«Після численних консультацій та перемовин IDBF з федерацією з веслування на човнах «Дракон» Франції та організаційним комітетом, визначилися, що змагання ХІІ клубного чемпіонату світу IDBF не будуть проводитися у 2020 році.

r4

rzh

Важливі новини

Prev Next

У Хмельницьку пройшли змагання відкритог…

27-07-2020 Переглядів 73

У Хмельницьку пройшли змагання відкритого чемпіонату області

Цими вихідними (25-26 липня 2020 року) у Хмельницьку відбулися змагання відкритого чемпіонату Хмельницької області з веслування на човнах «Дракон». Учасниками регіональної першості стали спортсмени з Волочиська, Чеміровеця та Хмельницького. Спортсмени боролися за...

Детальніше

Відкритий чемпіонат міста Києва пам’яті …

26-07-2020 Переглядів 64

Відкритий чемпіонат міста Києва пам’яті Валентина Богуславського

Сьогодні, 26 липня 2020 року, у столиці пройшов відкритий чемпіонат міста пам’яті Валентина Богуславського. Спортсмени змагалися у категоріях 13-18 років та 19 і старші на дистанціях 200 м та 2 000...

Детальніше

Чемпіонат України 2020

19-07-2020 Переглядів 185

Чемпіонат України  2020

Чемпіонат України з веслування на човнах "Дракон" прийме столиця України з 21 по 24 серпня 2020 року. ✔️Деталі згодом на сайті http://udbf.org/

Детальніше

ОСТАННІ ФОТО

Контакти

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

Соціальні мережі

wiki

Статистика сайту

Сьогодні
Цього місяця
За весь час
353
1069
32405

Ваш IP:3.236.164.119