Важливі новини

iacf22

  • Register

12 idbfЗмагання ХІІ клубного чемпіонату світу IDBF не відбудуться у 2020, про це йдеться в офіційній заяві президента міжнародної федерації з веслування на човнах «Дракон» IDBF Майка Томаса від 26 березня 2020 року:

«Після численних консультацій та перемовин IDBF з федерацією з веслування на човнах «Дракон» Франції та організаційним комітетом, визначилися, що змагання ХІІ клубного чемпіонату світу IDBF не будуть проводитися у 2020 році.

Основна причина цього рішення полягає у збереженні здоров’я та добробуту наших спортсменів. До вашої уваги наводимо факти, якими ми керувалися у прийнятті рішення (це не є вичерпний перелік):

  • спортсменам у більшості країн обмежено можливість тренуватися, як командам так і самостійно здійснювати ефективну підготовку;
  • на деяких спортсменів буде впливати економічний тиск через потенційну втрату доходу, через скорочення робочого часу або безоплатну відпустку;
  • врахування турботи про вразливих членів сім'ї;
  • неможливість ефективно передбачити, які обмеження на поїздки все ще можуть діяти;
  • не стабільність валютного курсу збільшить витрати для спортсменів.

У очільника IDBF відбулися переговори з національними федераціями, учасниками змагань, спортсменами, клубами, організаторами, волонтерами, службовими особами та зацікавленими особами щодо ситуації з COVID-19, які стикаються з подібними сімейними та фінансовими проблемами.

Зазначається, що вищеозначене рішення буде сприйняте з полегшенням для багатьох і дасть можливість кожному рухатися вперед.

Керівництво IDBF у своїх рішеннях визначило пріоритетом здоров’я та добробут світової веслувальної спільноти на човнах «Дракон».

Техніко-економічне обґрунтування та наслідки переходу чемпіонату складне і зараз його ретельно розглядають.

Організаційний комітет та місто Екс ле Бен все ще зобов’язані приймати чемпіонат у 2021 році.

Наразі важливо, щоб кожен з нас дотримувався порад наших урядів, щоб робити все, що ми можемо індивідуально, щоб допомогти стримувати поширення вірусу».

Джерело: https://www.dragonboat.sport/single-post/2020/03/27/The-12th-IDBF-Club-Crew-World-Championships-will-not-be-held-in-2020?fbclid=IwAR2Ia4nw_BahItZHqBHi5AZ39G6PWZWlBZpmuyAyspgRZ-GVgjdZc9nTPZ8

ОСТАННІ ФОТО

Контакти

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

Соціальні мережі

wiki

Статистика сайту

Сьогодні
Цього місяця
За весь час
251
349
245099

Ваш IP:3.238.134.157