Важливі новини

iacf22

  • Register

 «Важко говорити про події, які сьогодні відбуваються в Україні і про те, що кожному з нас довелося пережити і переживати щодня, день за днем.Сьогодні багато наших спортсменів і тренерів захищають Україну у лавах національної гвардії, збройних силах України, територіальній обороні, партизанських загонах. Наші спортсмени – волонтери як на передовій, так і в тилу. Відверто кажучи, я не знаю, хто з наших сьогодні осторонь. Нещодавно ми поховали нашого спортсмена, який рятував людей з Бородянки, Бучі, Ірпеню – Ігоря Карука. Ми шукали його серед живих та, на жаль, знайшли серед мертвих.Ми ніколи не забудемо, і ніколи не пробачимо.

І говорити про змагання, сьогодні, надзвичайно важко – але це теж фронт. Фронт, на якому ми будемо здобувати перемоги і доводити усьому світу, що Україна та українці сильні, незламні та непереможні – ні тілом, ні духом.

photo 2022 05 31 23 53 17

20 травня, вимушений передати був прапор EDBF від України до Іспанії на проведення 14th EDBF EUROPEAN NATIONS DRAGON BOAT CHAMPIONSHIPS. Тож, змагання прийматиме місто Banyoles, Catalonia, Іспанія з 31 серпня по 4 вересня 2022 року.
Мені надзвичайно тяжко було передавати прапор, але розуміння важливості безпеки кожного учасника та недопущення відміни змагань стали рушійними та значимими у прийнятті цього рішення.
З цих же переконань, перенесено і чемпіонат світу до чеського міста RACICE на 1 -4 вересня 2022 року.


Зважаючи на дозвіл профільного міністерства на проведення офіційних змагань на території України – плануємо провести чемпіонат України та сформувати команду на учать у міжнародних змаганнях 2022 року.

Наразі, шукаємо максимально безпечне місце в нинішніх умовах для організації та проведення змагань на належному рівні.
Тож, найближчим часом поінформуємо про плани і заходи.

Зичу усім нам перемоги України!», - президент федерації України з веслування на човнах «Дракон», віце-президент Європейської федерації з веслування на човнах «Дракон» Валерій МОРГУН.

 

ОСТАННІ ФОТО

Контакти

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

Соціальні мережі

wiki

Статистика сайту

Сьогодні
Цього місяця
За весь час
341
1346
256032

Ваш IP:44.200.82.149