Важливі новини

iacf22

  • Register

241069390 537119770677525 4447979527061927985 nУ понеділок, 30 серпня 2021 року, у приміщення Тернопільської обласної державної адміністрації відбулась зустріч за участі заступника голови Тернопільської ОДА Віктора Устенка, начальника управління молоді, спорту та іміджевих проектів Тернопільської ОДА Андрія Човгана, президента федерації України з веслування на човнах «Дракон» Валерія Моргуна та головного тренера Міністерства молоді та спорту України Катерини Коваленко щодо організації та проведення спортивно-масових заходів на «Водній арені Тернопіль».

На сьогоднішній день «Водна арена Тернопіль» має великий потенціал для проведення змагань та навчально-тренувальних зборів для більшості водних видів спорту.

Федерація України з веслування на човнах «Дракон» виступає з ініціативою проведення ряду змагань національного та міжнародного рівнів на спортивній арені і позитивним аспектом, на сьогоднішній день, є підтримка обласної влади у реалізації цих проектів.

Першими змаганнями які мають започаткувати цей етап співпраці стануть чемпіонат України серед спортсменів ДЮСШ та всеукраїнські змагання серед спортивних клубів, які відбудуться з 30 вересня по 3 жовтня цього року у Тернополі.

«Для нас важливо, щоб спортсмени мали комфортні умови та були забезпечені усім необхідним під час участі у змаганнях. Одночасно мені надзвичайно приємно, що керівництво області підтримує та зацікавлене у розвитку спортивного об‘єкту, адже за ним великий потенціал як потужної міжнародної арени. Звісно, що наразі арена потребує повноцінного завершення будівництва та приведення до норм та вимог міжнародних федерацій, але вірю, що етапність будівництва буде своєчасно завершена і кожен учасник та гість зможе належно оцінити «Водну арену Тернопіль». Упевнений, коли спортивна арена запрацює «на повну» Тернопільщина отримає новий потужний поштовх у розвитку веслування та інших водних видів спорту, адже після кожних спортивних змагань охочих спробувати себе у виді спорту стає більше, ми маємо тому гарний приклад чемпіонат світу з веслування на човнах «Дракон» в Києві 2019 року», - ділиться враженнями очільник федерації України з веслування на човнах «Дракон»  Валерій Моргун.

ОСТАННІ ФОТО

Контакти

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

Соціальні мережі

wiki

Статистика сайту

Сьогодні
Цього місяця
За весь час
139
237
244987

Ваш IP:3.238.134.157