Важливі новини

iacf22

  • Register

karantin«Кожного з нас хвилює питання – коли? Коли можна повернутися до повноцінних тренувань і, відповідно, змагань та продовжити свою спортивну діяльність?

Наразі маємо рішення, щодо дозволу індивідуальних тренувань для спортсменів, відповідно до змін, які 15 квітня внесені Кабінетом Міністрів України до пункту 2 постанови від 11 березня 2020 р. № 211 "Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2".

У змінах йдеться, що спортсменам штатних збірних команд національних збірних команд України з олімпійських, неолімпійських видів спорту та видів спорту осіб з інвалідністю, які комплектуються Міністерством молоді та спорту України, дозволено проведення індивідуальних тренувальних занять (біг, ходьба, їзда на велосипеді та інвалідному візку), у т. ч. разом із спортсменом на індивідуальних тренуваннях дозволено перебування додатково не більше однієї особи (тренер, фахівець з медичного, науково-методичного забезпечення, налаштування та ремонтування велосипеду, відеозйомки, особа, що супроводжує спортсмена з інвалідністю тощо) для забезпечення організаційного супроводу такого заняття.

Тому, закликаю, тренуватися не порушуючи встановлених обмежень.

Календарний план спортивних заходів Федерації України буде максимально адаптований до нових термінів задля проведення усіх, раніше запланованих, змагань.

Друзі, бережіть себе та своїх близьких, зовсім скоро зустрінемося на змаганнях!», - президент Федерації України з веслування на човнах «Дракон» Валерій Моргун.

ОСТАННІ ФОТО

Контакти

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

Соціальні мережі

wiki

Статистика сайту

Сьогодні
Цього місяця
За весь час
235
333
245083

Ваш IP:3.238.134.157