Важливі новини

iacf22

  • Register

14Змагання чемпіонату Європи серед національних команд з веслування на човнах «Дракон», які мали пройти у Києві, перенесено на 2021 рік у зв’язку з пандемією COVID-19. Таке рішення ухвалили у вівторок, 31 березня 2020 року, під час онлайн зустрічі керівництва Європейської федерації з організаторами змагань та представниками міжнародної федерації.

«Сьогодні перед нами стоїть великий виклик та ще більша відповідальність, тому приймаючи рішення про перенесення змагань – ми не вагались, адже розуміємо, що першочергова задача кожного з нас, вберегти життя та здоров’я спортсменів, суддів, організаторів, уболівальників та усіх любителів спорту.

Ми подолали довгий шлях задля того, щоб чемпіонат Європи серед національних команд відбувся в Києві у 2020 році – пройдено відбір і захищено на європейському рівні, отримано підтримку у профільному міністерстві та Київській міській державній адміністрації, сформовано організаційний комітет та сильну команду.

Наразі, з упевненістю можу сказати, що багато роботи в організаційному плані вже зроблено, проте, тепер ще більше попереду. Легко не буде.

Я переконаний, що наше рішення буде позитивно сприйняте і всі ми, у цей не простий для нас час, наберемося витримки і будемо сильні, щоб у 2021 році підкорювати водні доріжки столиці України!», - віцепрезидент Європейської федерації з веслування на човнах «Дракон», президент федерації України з веслування на човнах «Дракон» Валерій МОРГУН.

ОСТАННІ ФОТО

Контакти

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

Соціальні мережі

wiki

Статистика сайту

Сьогодні
Цього місяця
За весь час
269
367
245117

Ваш IP:3.238.134.157