Про головне

iacf22

  • Register

VP«Цей рік не став легшим ніж 2020, хоча ми дуже на це розраховували і сподівалися на ряд міжнародних івентів, як в Україні так і поза її межами.

Не зважаючи на всі складності, вітаю усіх спортсменів, тренерів, капітанів команд, суддів та організаторів з успішним завершенням змагального сезону 2021 року.

Разом з вами ми провели 7 змагань національного рівня та ряд обласних та всеукраїнських стартів, а дві наші команди взяли участь у Європейській першості.

Якби важко не було мотивувати спортсменів на результат без можливості реалізуватися на міжнародній арені – команди України демонструють високі результативні показники на внутрішніх змаганнях. І це вселяє в мене надію, що наступного року ми відвоюємо звання кращих у Європі та увійдемо у п‘ятірку кращих в світі.

Знаю, що всі чекають інформації про наступний рік та найближчі плани. Розпочну з того, що плануємо заходи міжнародного рівня в Україні у 2022 році – погодження отримані на усіх рівнях, плануємо виїзди на міжнародні старти та навчально тренувальні збори з підготовки до них, і звісно, нас усіх чекають усі етапи відбору на національному рівні.

Щодо найближчих перспектив, то у перший місяць зими буде проведено суддівський семінар – атестація діючих суддів, начитка та прийом іспитів у новоприбувших. Звітну конференцію проведемо у січні після новорічно-різдвяних свят.

А поки підводимо підсумки, рахуємо рейтинги та визначаємо кращих і готуємося до нового спортивного сезону!», - президент Федерації України з веслування на човнах «Дракон» Валерій Моргун

 

reyt 2020

reyt f 2020

Важливі новини

Prev Next

Про конференцію Федерації України з весл…

19-03-2023 Переглядів 205

Про конференцію Федерації України з веслування на човнах «Дракон»

Цієї суботи, 18 березня, у Житомирі (прес-центр Житомирської міської ради) пройшла чергова щорічна конференція Федерації України з веслування на човнах «Дракон».

Детальніше

Про Всеукраїнський суддівський семінар

05-02-2023 Переглядів 80

Про Всеукраїнський суддівський семінар

Цієї суботи у Житомирі відбувся Всеукраїнський суддівський семінар з веслування на човнах «Дракон», учасниками якого стали 65 осіб з Житомирської, Київської, Хмельницької, Дніпропетровської, Черкаської областей та м. Києва.

Детальніше

Валерій МОРГУН взяв участь у роботі вико…

22-01-2023 Переглядів 157

Валерій МОРГУН взяв участь у роботі виконавчого комітету EDBF

Днями, у столиці Федеративної Республіки Німеччина відбулось чергове засідання Виконавчого комітету Європейської федерації з веслування на човнах «Дракон», участь у якому як офіційний представник України та віце-президент Європейської федерації з...

Детальніше

ОСТАННІ ФОТО

Контакти

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

Соціальні мережі

wiki

Статистика сайту

Сьогодні
Цього місяця
За весь час
228
326
245076

Ваш IP:3.238.134.157