Про головне

iacf22

  • Register

Ukrainian Dragon Boat Federation 2 копия«Говорити про те, що рік був надскладним немає сенсу, кожен з нас був його учасником, творцем і рятівником.

Нам вдалося провести всі заплановані змагання в Україні на 2020 рік, окрім міжнародних.
Ми створили максимально комфортні та лояльні умови для усіх учасників наших змагань, щоб кожен спортсмен міг продемонстровати свою готовність.

І звісно ж, цьогорічні нагороди заслуговують окремої уваги – вони дійсно були ексклюзивними.
Загалом же, більшість міжнародних івентів було перенесено, відмінено або відтерміновано.

Проте, нам в певній мірі випав шанс – маємо дві європейські першості в 2021 році! Упевнений, все буде на найвищому рівні, адже вже є досвід, сформована команда та потужні ідеї до реалізації!

Я дуже вдячний нашим представникам команд та обласних осередків – утримати інтерес у спортсменів враховуючи численні обмеження, відсутність міжнародних змагань не просто.

Моя вдячність стосується суддів і організаторів змагань, цей рік був не простим у підготовці, плануванні та реалізації, але кожен на своєму рівні впорався на відмінно.

Що ж, сподіваюсь, у цьому році обмеження будуть більш лояльні і всі заплановані заходи відбудуться, а ми, як Федерація України – зможемо гідно представити нашу країну на міжнародній арені та утримати лідерські позиції!», - підсумовує 2020 рік президент Федерації України з веслування на човнах «Дракон», віце-президент Європейської федерації веслування на човнах «Дракон» Валерій МОРГУН.

reyt 2020

reyt f 2020

Важливі новини

Prev Next

Дві бронзи чемпіонату світу у клубу …

02-08-2022 Переглядів 165

Дві бронзи чемпіонату світу у клубу "Західний вітер"

Спорсмени федерації України з веслування на човнах «Дракон», які представляли клуб "Західний вітер" здобули дві бронзові нагороди на змаганнях чемпіонат світу серед клубних команд - 13th IDBF Club Crew World...

Детальніше

«Змагання – це теж фронт, на якому ми до…

31-05-2022 Переглядів 250

«Змагання – це теж фронт, на якому ми доведемо, що непереможні», - Валерій Моргун

  «Важко говорити про події, які сьогодні відбуваються в Україні і про те, що кожному з нас довелося пережити і переживати щодня, день за днем. Сьогодні багато наших спортсменів і тренерів захищають...

Детальніше

Дата і місце проведення чемпіонату Європ…

04-05-2022 Переглядів 708

Дата і місце проведення чемпіонату Європи

  У зв‘язку із повномасштабною війною та активними бойовими діями на території України, на позачерговому конгресі EDBF, який відбувся 02 квітня 2022 року, було прийнято рішення про проведення 14-го чемпіонату Європи...

Детальніше

ОСТАННІ ФОТО

Контакти

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

Соціальні мережі

wiki

Статистика сайту

Сьогодні
Цього місяця
За весь час
137
3274
226642

Ваш IP:44.192.52.167