Про головне

iacf22

  • Register

Ukrainian Dragon Boat Federation 2 копия«Говорити про те, що рік був надскладним немає сенсу, кожен з нас був його учасником, творцем і рятівником.

Нам вдалося провести всі заплановані змагання в Україні на 2020 рік, окрім міжнародних.
Ми створили максимально комфортні та лояльні умови для усіх учасників наших змагань, щоб кожен спортсмен міг продемонстровати свою готовність.

І звісно ж, цьогорічні нагороди заслуговують окремої уваги – вони дійсно були ексклюзивними.
Загалом же, більшість міжнародних івентів було перенесено, відмінено або відтерміновано.

Проте, нам в певній мірі випав шанс – маємо дві європейські першості в 2021 році! Упевнений, все буде на найвищому рівні, адже вже є досвід, сформована команда та потужні ідеї до реалізації!

Я дуже вдячний нашим представникам команд та обласних осередків – утримати інтерес у спортсменів враховуючи численні обмеження, відсутність міжнародних змагань не просто.

Моя вдячність стосується суддів і організаторів змагань, цей рік був не простим у підготовці, плануванні та реалізації, але кожен на своєму рівні впорався на відмінно.

Що ж, сподіваюсь, у цьому році обмеження будуть більш лояльні і всі заплановані заходи відбудуться, а ми, як Федерація України – зможемо гідно представити нашу країну на міжнародній арені та утримати лідерські позиції!», - підсумовує 2020 рік президент Федерації України з веслування на човнах «Дракон», віце-президент Європейської федерації веслування на човнах «Дракон» Валерій МОРГУН.

reyt 2020

reyt f 2020

Важливі новини

Prev Next

Про конференцію Федерації України з весл…

19-03-2023 Переглядів 205

Про конференцію Федерації України з веслування на човнах «Дракон»

Цієї суботи, 18 березня, у Житомирі (прес-центр Житомирської міської ради) пройшла чергова щорічна конференція Федерації України з веслування на човнах «Дракон».

Детальніше

Про Всеукраїнський суддівський семінар

05-02-2023 Переглядів 80

Про Всеукраїнський суддівський семінар

Цієї суботи у Житомирі відбувся Всеукраїнський суддівський семінар з веслування на човнах «Дракон», учасниками якого стали 65 осіб з Житомирської, Київської, Хмельницької, Дніпропетровської, Черкаської областей та м. Києва.

Детальніше

Валерій МОРГУН взяв участь у роботі вико…

22-01-2023 Переглядів 157

Валерій МОРГУН взяв участь у роботі виконавчого комітету EDBF

Днями, у столиці Федеративної Республіки Німеччина відбулось чергове засідання Виконавчого комітету Європейської федерації з веслування на човнах «Дракон», участь у якому як офіційний представник України та віце-президент Європейської федерації з...

Детальніше

ОСТАННІ ФОТО

Контакти

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

Соціальні мережі

wiki

Статистика сайту

Сьогодні
Цього місяця
За весь час
226
324
245074

Ваш IP:3.238.134.157