Про головне

iacf22

  • Register

моргунДрузі!

"У вівторок, 24 березня 2020 року, відбулась чергове онлайн засідання Європейської федерації з веслування на човнах «Дракон» за участі президента, віцепрезидентів та уповноважених осіб міжнародної федерації.

Ми всі дуже стурбовані пандемією викликаною коронавірусом 2019-nCoV та підтримуємо рішення МОК щодо перенесення Олімпійських ігор.

В умовах обмеженого доступу до спортивних об’єктів, що у свою чергу унеможливлює гідну підготовку атлетів до європейських змагань – питання проведення, у раніше визначені терміни, чемпіонату Європи з веслування на човнах «Дракон» серед національних команд під питанням – ми розглядаємо можливість зміни строків.

І вкотре наголошую, змагання не відміняються", -  віцепрезидент Європейської федерації з веслування на човнах «Дракон», президент Федерації України з веслування на човнах «Дракон» Валерій МОРГУН

 

Деталі за посиланням ТУТ 

 

reyt 2020

reyt f 2020

Важливі новини

Prev Next

Про конференцію Федерації України з весл…

19-03-2023 Переглядів 205

Про конференцію Федерації України з веслування на човнах «Дракон»

Цієї суботи, 18 березня, у Житомирі (прес-центр Житомирської міської ради) пройшла чергова щорічна конференція Федерації України з веслування на човнах «Дракон».

Детальніше

Про Всеукраїнський суддівський семінар

05-02-2023 Переглядів 79

Про Всеукраїнський суддівський семінар

Цієї суботи у Житомирі відбувся Всеукраїнський суддівський семінар з веслування на човнах «Дракон», учасниками якого стали 65 осіб з Житомирської, Київської, Хмельницької, Дніпропетровської, Черкаської областей та м. Києва.

Детальніше

Валерій МОРГУН взяв участь у роботі вико…

22-01-2023 Переглядів 157

Валерій МОРГУН взяв участь у роботі виконавчого комітету EDBF

Днями, у столиці Федеративної Республіки Німеччина відбулось чергове засідання Виконавчого комітету Європейської федерації з веслування на човнах «Дракон», участь у якому як офіційний представник України та віце-президент Європейської федерації з...

Детальніше

ОСТАННІ ФОТО

Контакти

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

Соціальні мережі

wiki

Статистика сайту

Сьогодні
Цього місяця
За весь час
129
227
244977

Ваш IP:3.238.134.157