Про головне

iacf22

  • Register

1"До мене, як віце президента європейської та президента національної федерацій з веслування на човнах «Дракон» надходить багато звернень щодо майбутніх змагань, враховуючи нинішню ситуацію в світі.

По-перше, моя команда продовжує працювати над проведенням чемпіонату Європи серед національних команд, який заплановано на липень 2020 року в Києві.

Зважаючи на ситуацію з коронавірусною інфекцію COVID-19 знаходжусь на постійному зв’язку з очільниками міжнародної та європейської федерацій задля прийняття оперативних рішень, щоб зберегти життя та здоров’я членів нашої федерації.

По-друге, задля створення більш комфортних умов ми продовжили термін реєстрації команд-учасниць чемпіонату Європи.

Також звертаю Вашу увагу, станом на сьогодні, змагання не відмінено та не відтерміновано, хоча останній варіант розглядаємо.

І останнє – для команд України, змагання передбачені календарним планом федерації та профільного міністерства будуть проведені і кожен зможе пройти відбір в рівних умовах, як це і передбачалося, для подальшої участі у міжнародних змаганнях.

Бережіть себе!", - ВАЛЕРІЙ МОРГУН.

reyt 2020

reyt f 2020

Важливі новини

Prev Next

Дві бронзи чемпіонату світу у клубу …

02-08-2022 Переглядів 165

Дві бронзи чемпіонату світу у клубу "Західний вітер"

Спорсмени федерації України з веслування на човнах «Дракон», які представляли клуб "Західний вітер" здобули дві бронзові нагороди на змаганнях чемпіонат світу серед клубних команд - 13th IDBF Club Crew World...

Детальніше

«Змагання – це теж фронт, на якому ми до…

31-05-2022 Переглядів 250

«Змагання – це теж фронт, на якому ми доведемо, що непереможні», - Валерій Моргун

  «Важко говорити про події, які сьогодні відбуваються в Україні і про те, що кожному з нас довелося пережити і переживати щодня, день за днем. Сьогодні багато наших спортсменів і тренерів захищають...

Детальніше

Дата і місце проведення чемпіонату Європ…

04-05-2022 Переглядів 708

Дата і місце проведення чемпіонату Європи

  У зв‘язку із повномасштабною війною та активними бойовими діями на території України, на позачерговому конгресі EDBF, який відбувся 02 квітня 2022 року, було прийнято рішення про проведення 14-го чемпіонату Європи...

Детальніше

ОСТАННІ ФОТО

Контакти

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

Соціальні мережі

wiki

Статистика сайту

Сьогодні
Цього місяця
За весь час
124
3261
226629

Ваш IP:44.192.52.167