До уваги керівників ВНЗ України, викладачів фізичної культури, студентської молоді та всіх зацікавлених!

Федерація України з веслування на човнах «Дракон», відповідно до свого статуту, сприяє всебічному і гармонійному розвитку особи, зміцненню здоров’я, формуванню здорового способу життя шляхом залучення громадян до занять спортом в тому числі до веслування на човнах «Дракон».
Веслування на човнах «Дракон» – неолімпійський вид спорту, що офіційно визнаний в Україні, розвитком якого займається Федерація України з веслування на човнах «Дракон», яка має статус національної федерації.
Веслуванням на човнах «Дракон» займаються школярі, гімназисти, студенти і інша активна молодь, що пропагує фізичну культуру та спорт і здоровий спосіб життя.
Планом фізкультурно-оздоровчих та спортивних заходів загальнодержавного рівня серед учнів та студентів на 2017 рік, що проводяться Комітетом з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України 16.09.2017 заплановано проведення Чемпіонату України з веслування на човнах «Дракон» серед студентів (ІІІ ранг).
Федерація України з веслування на човнах «Дракон» засвідчує Вам свою повагу та запрошує студентів прийняти участь у Чемпіонаті України з веслування на човнах «Дракон» серед студентів.
База для тренувань веслувальників в місті Києві знаходиться в парку Дружби народів, Спортивно – розважальний комплекс «X-Park», де є всі умови для тренування та проведення активного відпочинку.
Детальну інформацію про організацію та проведення чемпіонату можна знайти – http://udbf.org , або дізнатись за тел. +380672475005.
З повагою, президент ФУВЧ «Дракон» – Моргун В.П.

Детальна інформація