Драгонбот-Полтава

Полтава

Команда «Драгонбот-Полтава» утворилася у 2009 році. Успішно виступивши на чемпіонаті Європи у 2011 році, веслярі зареєстрували Полтавську федерацію драгонботу. До її складу увійшли як професійні спортсмени, так і аматори водного плеса. Команда змагається в класах «опен» і «мікс». Президент федерації – Едуард Шевченко.
«Драгонбот-Полтава» по-достоїнству зберігає і розвиває давні традиції веслувального спорту України. Саме в Полтаві колись проходили тренувальні збори кращих спортсменів України. Сьогодні спортсмени веслувальної школи Полтави гідно представляють державу на міжнародних першостях. Не виняток і «дракони».
У складі «Драгонбот-Полтава» чемпіони Світу та Європи, члени збірної України: Станіслав Романченко, Ольга Сироватко, Володимир Сазонов, Олена Жульміна.
Полтавська команда – переможець турніру «Золотий Дракон» 2014-2015 року. «Драгонбот-Полтава» посіла друге місце на «Осінньому марафоні» у 2013 році. Забрала «золотого кабана» на фестивалі драгонботу в улюбленому всіма Роїще Чернігівської області.
Команда має кубки змагань у Чернігові, Дніпропетровську, Ковелі, Комсомольську та Одесі.
І, звичайно, ж «Драгонбот-Полтава» щороку радо приймає гостей на традиційному кубку Полтави, завжди бажаючи любителям веслування легкої води.

Socials