DBC Kyiv

Київ

Спортивний клуб Dragon Boat Club Kyiv (DBC Kyiv) заснований у 2007 році у Київський області.
Досягнення клубу: спортсмени успішно виступають на змаганнях різного рівня. У 2014 році треті призери чемпіонату Європи в Чехії, та Чемпіони Світу у Польщі. Чемпіони Європи в Італії 2015року.
Зараз члени збірної команди України в процесі підготовки до Чемпіонату Європи 2016 року який буде проходити в липні місяці в місті Рим.

Спортсмени клубу займаються даним видом з 2003 року з витоків в Україні.
З даного клубу вийшли багато спортсменів і продовжують успішно свою кар’єру відкриваючи і розвиваючи даний вид в Києві і багатьох областях України.

Веслування на човнах дракон у Києві починалося з одного клубу DBC, потім спортсмени почали відходити та організовувати свої команди: Буревісник, Мала флотилія, Сальса драгонбот та багато інших команд. На сьогодні, цей вид спорту в Україну популяризують близько 15 клубів.

У клубі чотири майстри спорту України з драгонботу, та 20 осіб у збірній команді України.
Президент клубу – заслужений тренер України Моргун Валерій Павлович; віце-президент – Кондес Олег Петрович, МС з веслування на човнах «Дракон» та з веслування на каное; почесний віце-президент – Сторожук Дмитро Анатолійович, КМС з веслування на човнах «Дракон» та МС веслування на каное.

Тренери клубу: Моргун Валерій Павлович – МС веслування на човнах «Дракон» та майстер спорту міжнародного класу з веслування на байдарках, Єременко Наталія Петрівна МС з веслування на човнах «Дракон» та МС з веслування на байдарках.

НАШ ДЕВІЗ «ЗБИРАЄМО ДРУЗІВ ДЛЯ ГРАНДІОЗНИХ ПРИГОД»