Важливі новини

iacf22

  • Register

photo 2021 03 21 19 26 38 копияЦієї суботи у Броварах (Київська область) пройшли змагання чемпіонату федерації України з веслування на човнах «Дракон» із загально-фізичної підготовки, які стали завершальним етапом проведених зональних змагань у регіонах України.

«Змагання із загальної фізичної підготовки є одним із етапів відбору веслувальників на міжнародні першості, проте не є останнім і попереду спортсменів чекають змагання в човнах типу «аутригер», а також національні першості», - зазначив очільник Федерації України з веслування на човнах «Дракон» Валерій МОРГУН.

Учасниками фіналу стали понад 230 спортсменів з Київської, Львівської, Херсонської, Рівненської, Житомирської, Черкаської, Одеської, Харківської, Дніпропетровської, Волинської, Вінницької, Полтавської, Хмельницької областей та міста Києва.

Кращих визначали у наступних вікових категоріях:

  • Юнаки: 13-15 років (чоловіки, жінки);
  • Юніори: 16-18 років (чоловіки, жінки);
  • Дорослі: 19-39 років (чоловіки, жінки);
  • Мастерс: 40+ і старші (чоловіки, жінки).

у таких видах:

  1. Підтягування на перекладині
  2. Бьорпі
  3. Прес сидячі на підлозі
  4. Ривок з положення стоячі
  5. Скручування тулуба сидячі на підлозі
  6. Біг

Переможцями та призерами у своїх категоріях за кращими результатами у видах стали:

Дівчата 13-15 років (2006-2008 р.н):

1

Ковєра Даніела Донатасівна

Житомирська область

2

Лисенко Дар'я Романівна

Дніпропетровська область

3

Винник Маргарита Олегівна

Житомирська область

Юнаки (хлопці) 13-15 років (2006-2008 р.н):

1

Кухарук Данило Ігорович

Житомирська область

2

Сумаков Артем Анатолійович

Одеська область

3

Стрепетов Єгор Михайлович

Одеська область

Юніорки (дівчата) 16-18 років (2003 - 2005 р.н):

1

Іванова Анна Олександрівна

Житомирська область

2

Ямкова Вероніка Вікторівна

Житомирська область

3

Вороніна Тетяна Сергіївна

Полтавська область

Юніори (хлопці) 16-18 років (2003 - 2005 р.н.)

1

Фурман Артур Сергійович

Житомирська область

2

Смирнов-Веніславський Дмитро

Дніпропетровська область

3

Кошиль Олег Юрійович

Житомирська область

Жінки  (40+ і старші) (1981 р.н. і старші)

1

Сасюк Оксана Михайлівна

Житомирська область

2

Воробйова Ірина Валеріївна

Житомирська область

3

Будзинська Олена Леонідівна

Житомирська область

Чоловіки (40+ і старші) (1981 р.н. і старші)

1

Бардашевський Юрій Валерійович

Житомирська область

2

Кучмей Богдан Григорович

Рівненська область

3

Білий Дмитро Валерійович

Київська область

Жінки  (19-39 років) (1982-2002 р.н.)

1

Шило Надія Анатоліївна

Полтавська область

2

Картавенко Ольга Григорівна

Київська область

3

Камерилова Світлана Сергіївна

Київська область

Чоловіки (19-39 років) (1982-2002 р.н.)

1

Тимчій Олег Орестович

Львівська область

2

Рогожин Дмитро Святославович

Київська область

3

Матюшенко Євген Миколайович

Херсонська область

Головний суддя змагань – КОНДЕС Олег, суддя міжнародної категорії.

Головний секретар змагань – КОВАЛЕНКО Катерина, суддя міжнародної категорії.

Офіційні протоколи змагань скоро на сайті http://udbf.org/ у розділі «Протоколи».

ОСТАННІ ФОТО

Контакти

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

Соціальні мережі

wiki

Статистика сайту

Сьогодні
Цього місяця
За весь час
131
6631
147528

Ваш IP:44.192.54.67