Основний

iacf22

  • Register

Основний склад національної збірної команди України з веслування на човнах «Дракон» на 2020 рік

Чоловіки

 №

Прізвище, ім’я та по батькові

Дата народження

Розряд/звання

Товариство

Регіон

Клуб

1

Апшай Максим Іванович

02.07.1989

КМС

Спартак

Полтавська

Драгонком

2

Баканичев  Денис Олександрович

11.02.1997

КМС

 

Харківська

 

3

Балюк  Сергій Володимирович

27.12.1981

КМС

Спартак

Полтавська

Драгонком

4

Бардаш Олександр Сергійович

04.04.1984

МСУ

Україна

Київська

DBC Київ

5

Бардашевський Юрій Валерійович

04.09.1980

МСУМК

Спартак

Житомирська

Сальса Драгонбот

6

Біденко Микола Геннадійович

01.02.1996

КМС

Спартак

Житомирська

Сальса Драгонбот

7

Біденко Олег Ігорович

07.06.1995

КМС

Спартак

Житомирська

Сальса Драгонбот

8

Білецький Роман Ігорович

12.10.1983

КМС

Колос

Львівська

ВК «ОТАМАН»

9

Білінський Ростислав Володимирович

19.11.1991

ЗМСУ

Колос

Львівська

ВК «ОТАМАН»

10

Бородулько Володимир Олексійович

28.07.1994

ЗМСУ

МОН

Львівська

ВК «ОТАМАН»

11

Браїло Олександр Вікторович

03.08.1980

КМСУ

 

Київська

DBC Київ

12

Браташ Тарас Богданович

01.04.1994

КМСУ

Україна

Львівська

ВК «ОТАМАН»

13

Будзинський  Дмитро Миколайович

19.09.1991

МСМК

Спартак

Полтавська

Драгонком

14

Верховецький Микола Михайлович

16.02.1997

КМСУ

Динамо

Харківська

Збірна Харківської області

15

Гавриленко Андрій Сергійович

13.06.1983

КМСУ

Україна

Київська

DBC Київ

16

Гапонов Павло Валентинович

22.12.1999

КМСУ

Україна

Київська

DBC Київ/ДЮСШ Ірпінь

17

Гарник Дмитро Петрович

27.08.1984

МС

ШВСМ

Вінницька

 

18

Головацький  Дмитро Володимирович

05.03.1980

КМС

Спартак

Полтавська

Драгонком

19

Городнюк Денис Іванович

13.03.1987

МСУМК

 

Черкаська

 

20

Григоренко Андрій Дмитрович

11.02.1988

КМСУ

Україна

Київська

DBC Київ

21

Давидов Денис Володимирович

07.07.1996

МСУ

 

Харківська

Збірна Харківської області

22

Дегтяр Олександр Олександрович

04.12.1992

МСМКУ

 

Волинська

Західний Вітер

23

Дігтяр Владислав Олександрович

01.03.1999

МСУ

 

Харківська

Збірна Харківської області

24

Довгодько Олександр Сергійович

07.09.2001

КМСУ

Україна

Київська

DBC Київ/ДЮСШ Ірпінь

25

Дубіщев  Віталій Євгенійович

19.10.1999

КМС

Спартак

Полтавська

Драгонком-Юність

26

Дуда Віталій Павлович

19.06.1988

МСУ

Спартак

Житомирська

Сальса Драгонбот

27

Дудка Яків Степанович

12.05.1994

МСМК

 

Волинська

Західний Вітер

28

Дутчак Роман Орестович

03.04.1995

МСУ

Колос

Львівська

ВК «ОТАМАН»

29

Дякун Юрій Степанович

06.05.1998

КМС

МОН

Львівська

ВК «ОТАМАН

30

Зелений Олександр Євгенович

27.02.1978

МСМК

 

м. Київ

ГО СКВ «Буревісник»

31

Зеркаль Петро Антонович

24.06.1980

КМС

Спартак

Полтавська

 

32

Ігнатьєв Олександр Андрійович

04.04.2001

КМСУ

Україна

Київська

ДЮСШ Ірпінь

33

Іщенко Артем  Сергійович

18.10.1994

МСУ

 

Київська

 

34

Кальмус Олександр Вікторович

07.09.1998

КМСУ

 

Харківська

Збірна Харківської області

35

Качмар Павло Іванович

03.11.1986

МСМК

Колос

Львівська

ВК «ОТАМАН»

36

Коваленко Денис Сергійович

26.04.1991

КМСУ

Динамо

Харківська

Збірна Харківської області

37

Коваленко Максим Володимирович

26.10.1986

КМС

Колос

Львівська

ВК «ОТАМАН»

38

Копитко Юрій  Богданович

25.09.1987

КМС

Колос

Львівська

ВК «ОТАМАН»

39

Крепець  Дмитро Олександрович

13.01.1988

КМС

Спартак

Полтавська

Драгонком

40

Кряж Дмитро Сергійович

26.02.1999

МСУ

 

Харківська

Збірна Харківської області

41

Кучмей Богдан Григорович

15.03.1981

КМС

Колос

Рівненська

Гетьман

42

Лахита Віталій Петрович

30.06.1986

КМС

Колос

Рівненська

Гетьман

43

Львов Станіслав Зеновійович

12.06.1995

ЗМСУ

МОН

Львівська

ВК «ОТАМАН»

44

Маслюк Андрій Дмитрович

15.04.1974

ЗМСУ

Колос

Львівська

ВК «ОТАМАН»

45

Моргун Валерій  Павлович

16.07.1974

МСУМК

Україна

Київська

DBC Київ

46

Моргун Олексій Валерійович

07.05.1995

КМСУ

Україна

Київська

DBC Київ

47

Мороз Дмитро Михайлович

06.05.1982

КМС

Спартак

Житомирська

 

48

Москаленко Даніїл Андрійович

29.02.2000

КМС

 

м. Київ

ГО СКВ «Буревісник»

49

Мостовенко Олександр Олександрович

30.04.1991

КМС

Україна

Київська

DBC Київ

50

Назарук Дмитро Павлович

26.10.1987

МСМК

 

Волинська

Західний Вітер

51

Недашковський Віктор Альбертович

20.07.1984

МСМК

 

Рівненська

 

52

Осійчук Василь Тарасович

08.01.1988

МСМК

 

Рівненська

 

53

Пісаревський Ростислав Юрійович

07.09.2000

КМСУ

Україна

Київська

DBC Київ

54

Полулях Денис Степанович

02.11.1988

КМСУ

Україна

Київська

DBC Київ

55

Проценко Олег Іванович

27.09.1980

КМСУ

 

Київська

DBC Київ

56

Савін Дмитро Валерійович

11.08.1983

МСУМК

 

Хмельницька

 

57

Савлук Олександр Валерійович

03.08.1993

МСУМК

 

Волинська

Західний Вітер

58

Семененко Ігор Вікторович

04.01.1979

МСУ

 

м. Київ

СК «Мала флотилія»

59

Семенюк Сергій Андрійович

23.08.1997

   

Волинська

Західний Вітер

60

Сидорчук Володимир Володимирович

21.03.1998

КМС

Колос

Рівненська

Гетьман

61

Скариш Володимир Любомирович

31.07.1981

МСУ

Колос

Львівська

ВК «ОТАМАН»

62

Скрипник Ярослав Вадимович

31.07.2000

КМС

МОН

Львівська

ВК " ОТАМАН"

63

Солтик Сергій Олександрович

14.12.1986

І

 

Хмельницька

 

64

Сторожук Дмитро Анатолійович

12.10.1985

МСУМК

Україна

Київська

DBC Київ

65

Тимчій Олег Орестович

16.04.1985

МСУ

МОН

Львівська

ВК «ОТАМАН»

66

Федоренко  Олександр Миколайович

07.05.1993

КМС

Спартак

Полтавська

Драгонком

67

Ханчевський  Сергій Михайлович

06.06.1970

КМС

Спартак

Полтавська

 

68

Ханчевський Ярослав Сергійович

08.08.1998

МС

Україна

Київська

DBC Київ/ДЮСШ Ірпінь

69

Харечко Данііл Віталійович

17.10.1998

МСУ

 

Харківська

Збірна Харківської області

70

Чемеріс Юрій Олександрович

12.10.2003

КМС

 

Харківська

Збірна Харківської області

71

Чичкан Олексій Юрійович

03.04.1997

КМС

МОН

Львівська

ВК «ОТАМАН

72

Чуніс Руслан Віталійович

20.02.1988

КМС

Колос

Львівська

ВК «ОТАМАН

73

Шпак Дмитро Олексійович

11.10.1997

КМСУ

Спартак

Полтавська

Драгонком

74

Штикало Роман Дмитрович

22.06.1999

КМС

Колос

Львівська

ВК «ОТАМАН

75

Щербак Ігнат Олександрович

13.05.1999

МСУ

 

 Харківська

Збірна Харківської області

76

Яцюк Микола Володимирович

10.01.1997

КМСУ

Динамо

Волинська

Західний Вітер

 

Жінки

Прізвище, ім’я та по батькові

Дата народження

Розряд/звання

Товариство

Регіон

Клуб

1

Білик Христина Миколаївна

23.04.1995

МСУ

Україна

Київська

DBC Київ

2

Бутковська Ганна Віталіївна

21.07.1971

МСМК

Україна

Київська

DBC Київ

3

Василець Олександра Едуардівна

29.04.1999

КМСУ

Україна

Київська

DBC Київ/ДЮСШ Ірпінь

4

Верзун Наталія Григорівна

21.05.1987

МСМК

Спартак

м. Київ

СК «Мала флотилія»

5

Геленко Маргарита Олександрівна

12.12.1994

КМС

Спартак

Житомирська

 

6

Гончарова Марія Дмитрівна

21.10.2000

МСУ

 

Харківська

Збірна Харківської області

7

Грибан Світлана Миколаївна

31.08.1982

КМСУ

Спартак

Житомирська

 

8

Ємельянова Анастасія Володимирівна

06.11.1998

МСУ

 

Харківська

Збірна Харківської області

9

Єременко Наталія Петрівна

09.03.1982

МСУМК

Україна

Київська

DBC Київ

10

Жилюк Наталія Євгеніївна

28.10.1992

КМС

Україна

Херсонська

DBC Київ

11

Іваночко Оксана Юріївна

04.03.1979

МСУ

Колос

Львівська

ВК «ОТАМАН

12

Калашник Вікторія Вікторівна

09.05.1990

КМС

Україна

Київська

DBC Київ

13

Камерилова Світлана Сергіївна

27.10.1992

І

Україна

Київська

DBC Київ

14

Кардаш Кристина Віталіївна

16.12.1995

КМС

Україна

Херсонська

DBC Київ

15

Карпенко Ольга Олексіївна

02.08.1987

КМС

Спартак

Полтавська

Драгонком

16

Картавенко Ольга Григорівна

03.10.1983

КМС

Україна

Київська

DBC Київ

17

Кіосєва Лілія Сергіївна

23.08.1983

КМС

Україна

Київська

DBC Київ

18

Клімук Марія Вікторівна

22.04.1999

КМС

Україна

Київська

DBC Київ/ДЮСШ Ірпінь

19

Клюєва Ірина Костянтинівна

20.12.1999

КМСУ

 

Харківська

Збірна Харківської області

20

Коваленко Катерина Юріївна

13.05.1987

МСУ

 

Київська

DBC Київ

21

Кожокарь Анастасія Ліліанівна

05.05.1999

МСУ

 

Харківська

Збірна Харківської області

22

Косицька Влада Олександрівна

26.09.1990

МСУМК

 

Харківська

Збірна Харківської області

23

Косянчук Леся Петрівна

24.12.1988

КМС

 

Полтавська

Драгонком

24

Котляр Наталія Дмитрівна

03.09.1981

КМСУ

Україна

Київська

DBC Київ

25

Кутишенко Антоніна Сергіївна

28.12.1981

КМСУ

Спартак

Житомирська

 

26

Липко Олена Олександрівна

25.03.1992

КМСУ

Спартак

Житомирська

 

27

Ломовицьких Олена Анатоліївна

01.07.1978

МСМКУ

 

м. Київ

СК «Мала флотилія»

28

Михайленко Людмила Іванівна

30.11.1994

КМСУ

Україна

Київська

DBC Київ

29

Мілевська Світлана Олександрівна

15.07.1993

КМСУ

Спартак

Житомирська

 

30

Мостовенко Анна Ігорівна

20.11.1991

КМС

Україна

Київська

DBC Київ

31

Нечаєва Наталія Валеріївна

30.12.1978

МСУМК

Україна

Херсонська

DBC Київ

32

Перегуда Олена Володимировна

04.04.1990

КМСУ

Спартак

Житомирська

 

33

Поліщук Олена Володимирівна

11.01.1986

КМС

Спартак

Житомирська

 

34

Сердюк Олена Сергіївна

19.06.1984

МСУ

Україна

Київська

DBC Київ

35

Скворцова Олена Олександрівна

26.06.1998

КМС

Україна

Херсонська

DBC Київ

36

Скляр Інна Анатоліївна

14.11.1981

МС

Спартак

Полтавська

Драгонком

37

Слободенюк Ярослава Вадимівна

24.02.2000

КМСУ

Україна

Київська

ДЮСШ Ірпінь

38

Трощак Дарья Геннадіївна

21.02.2001

МСУ

 

Харківська

Збірна Харківської області

39

Цикало Юлія Юріївна

01.06.2000

КМС

 

Черкаська

 

40

Чекман Ірина Сергіївна

22.05.1992

КМСУ

 

м. Київ

СК «Мала флотилія»

41

Чередник Анна Григорівна

23.04.1983

КМСУ

Спартак

Черкаська

 

42

Шило Надія Анатоліївна

03.12.1984

МС

Спартак

Полтавська

Драгонком

43

Шокотько  Олена Валеріївна

17.07.1994

КМС

Колос

Львівська

ВК «ОТАМАН

44

Яковлева Юлія Сергіївна

11.03.1980

МСМКУ

 

м. Київ

СК «Мала флотилія»


 Наказ Міністерства молоді та спорту України від 28.12.2019 № 6232

r4

rzh

Важливі новини

Prev Next

Відродження дитячого веслування у Дніпрі

24-11-2020 Переглядів 148

Відродження дитячого веслування у Дніпрі

Нещодавно команда дитячо-юнацької спортивної школи міста Дніпра придбала човен «Дракон» для розвитку веслування у місті та постійних тренувань спортсменів на воді. «Веслування Дніпра має гарні традиції та потужні результати у минулому,...

Детальніше

У Полтаві пройшов чемпіонат області

15-10-2020 Переглядів 219

У Полтаві пройшов чемпіонат області

14 жовтня у Полтаві пройшли змагання чемпіонату області ПОО ФСТ «Спартак» з веслування на човнах «Дракон». За нагороди чемпіонату змагалися спортсмени 13-14 років, 15-18 років та дорослі у відкритому класі.У класі...

Детальніше

OCTOBER OPEN 2020

11-10-2020 Переглядів 130

OCTOBER OPEN 2020

До традиційних всеукраїнських змагань OCTOBER OPEN з веслування на човнах «Дракон» залишилося менше тижня. На цю гонку чекають усі спортсмени та глядачі весь рік!Найекстримальніші змагання з веслування на човнах «Дракон» зберуть...

Детальніше

ОСТАННІ ФОТО

Контакти

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

Соціальні мережі

wiki

Статистика сайту

Сьогодні
Цього місяця
За весь час
70
4922
60698

Ваш IP:100.24.113.182