У Ковелі пройшли змагання серед корпоративних команд

У Ковелі пройшли змагання серед корпоративних команд

П’ятий чемпіонат міжнародної корпорації ” Modern-Expo Group” з веслування на човнах Дракон, сьогодні, 15 червня, пройшов у Ковелі.

Участь у змаганнях взяли команди України, Білорусі, Росії та Польщі.

ко модерн_4 ко модерн_5

Минулого року, команда ” Modern-Expo Group” упевнено посіла перше місце серед корпоративних команд України, за що була відзначена Федерацією України з веслування на човнах “Дракон”.

ко модерн_2

“Компанія ” Modern-Expo Group” – це міжнародна компанія яка має свої представництва у різних куточках світу та для якої важлива саме командна робота – об’єднавчий дух, думки одного напрямку. Корпорація шукала вид спорту який зможе об’єднати колектив і декілька років тому, цим видом спорту стало веслування у “Драконі”. Наразі, ці змагання мають свої традиції та високий організаційний й рівень. Для нас корпоративний спорт є важливим напрямком розвитку веслування на човнах Дракон, адже не тільки пропагує здоровий спосіб життя, а й об’єднує навколо себе різних за віком та життєвими поглядами людей. Веслування на човнах Дракон – це доступний та демократичний вид спорту, який може опанувати кожен”, – говорить президент Федерації України з веслування на човнах “Дракон” Валерій Моргун.

ко модерн_6