Суддівський семінар у Горішніх Плавнях (фото)

Суддівський семінар у Горішніх Плавнях (фото)

Сьогодні, 10 травня 2019 року, у Горішніх Плавнях відбувся суддівський семінар за участі президента Федерації України з веслування на човнах «Дракон» Валерія Моргуна, віце-президента Олега Кондеса та головного судді відкритого чемпіонату Полтавської області Едуарда Шевченка.

Під час семінару суддям провели навчання та поінформували про зміни у правилах проведення змагань за версією ICF та ознайомили особливостями роботи суддів на змаганнях клубного чемпіонату світу (Київ, 12-15 вересня 2019 року).

«Суддівські семінари, є пріоритетною складовою роботи Федерації України з веслування на човнах «Дракон», адже ми маємо змогу удосконалитися у професіоналізмі діючих суддів та здійснити набір нових з подальшою апробацією на змаганнях. Чому акцентуємо увагу саме на суддівських семінарах – тому що від цього залежить рівень проведення чемпіонатів, як регіональних, національних, так і міжнародних. У цьому році, у Києві пройдуть змагання клубного чемпіонату світу і 12 суддів, які були присутні на сьогоднішньому семінарі увійдуть до складу суддівської бригади цих змагань. Щодо нових членів нашої суддівської команди, то цей семінар і позитивний досвід роботи української суддівської бригади на міжнародних стартах, стане для них своєрідним поштовхом та стимулом для подальшого розвитку у суддівстві», – коментує проведений захід президент Федерації України Валерій МОРГУН.

10.05.2019_ 10.05.2019__7

Більше фото за посиланням ТУТ.