8 грудня відбулось засідання тренерської ради Федерації України з веслування на човнах «Дракон»

У суботу, 8 грудня 2018 року, під головуванням президента Федерації України з веслування на човнах «Дракон» Валерія Моргуна, проведено засідання тренерської ради Федерації.

Під час роботи оговорені результати виступів спортсменів Федерації на змаганнях національного та міжнародного рівнів у 2018 році, визначено перелік спортивних заходів у яких веслувальники візьмуть участь у 2019 році та озвучено пропозиції до Єдиного календарного плану спортивно-масових заходів України.

Установлено строки проведення обласних змагань із загально-фізичної підготовки та відповідні нормативи до них. Деталі за посиланням ТУТ.

На розгляд тренерської ради внесено пропозицію щодо проведення регіональними осередками, напередодні загальних зборів Федерації, обласні засідання, на яких рекомендовано визначити перелік ключових питань та делегата. Вищеозначена пропозиція отримала підтримку.

Загальні збори Федерації заплановано на другу половину січня 2019 року, на яких будуть підведені підсумки роботи в областях, визначені стратегічні напрямки розвитку виду, а також заплановано заслухати звіти керівників обласних осередків про результати роботи у 2018 році та плани на 2019 рік.