Про підсумки та результати участі президента Федерації Валерія Моргуна у форум керівників національних федерацій з веслування на човнах «Дракон»

Про підсумки та результати участі президента Федерації Валерія Моргуна у форум керівників національних федерацій з веслування на човнах «Дракон»

Надважливих та надзвичайно насичених три дні форуму керівників національних федерацій з веслування на човнах «Дракон», які проходили у Севільї (Іспанія) завершилися.

Окрім позитивного рішення Європейської федерації з веслування на човнах «Дракон» щодо проведення у 2020 році в українській столиці чемпіонату Європи серед національних команд, у другий день також увага веслувальної спільноти була привернута до Федерації України – іменита українська веслувальниця Наталя Єременко увійшла до числа кращих спортсменок Європи. Нагороду на Гала-вечорі за Наталю отримав президент Федерації Валерій Моргун.

«Це вагоме визнання нашої спортсменки на європейській веслувальній арені. Наталя Єременко довго йшла до цього і я щиро радію її успіхам, проте досконалості немає меж, тому на зупинятися на досягнутому не будемо. Нагороду вручимо найближчим часом», – розповідає президент Федерації України з веслування на човнах «Дракон» Валерій Моргун.

форум

Програма форуму передбачала також представлення місце проведення XVIII чемпіонату Європи серед клубів. Учасники форуму відвідали водний спортивний об’єкт Севільї та ознайомилися з інфраструктурою.

Під час заходу також визначено першочергові пріоритети у підготовці до проведення змагань в Україні, обговорено склад організаційного комітету та склад суддівської бригади.