У 2020 році Київ прийме чемпіонат Європи з веслування на човнах «Дракон» серед національних команд

У 2020 році Київ прийме чемпіонат Європи з веслування на човнах «Дракон» серед національних команд

Декілька годин тому, в іспанській Севільї президент Федерації України з веслування на човнах «Дракон» Валерій Моргун гідно захистив та належно обґрунтував доцільність, і практичну можливість проведення чемпіонату Європи з веслування на човнах «Дракон» серед національних команд  за версією EDBF в Києві у 2020 році.

Проведення вищеозначених змагань підтримала комісія Європейської федерації з веслування на човнах «Дракон».

«Це чергова перемога Федерації України з веслування на човнах «Дракон», Міністерства молоді та спорту України та й загалом усієї нашої команди.

Я щиро радію, що Європейська федерація нас підтримала та висловила свою довіру у проведенні чемпіонату Європи з веслування на човнах «Дракон» серед національних команд  за версією EDBF в Києві у 2020 році.

Цьому рішенню передували візит президента Європейської федерації з веслування на човнах «Дракон» Клаудіо Шермі (Claudio Schermi), зустрічі у профільному Міністерстві, підготовка документів та відповідної бази для проведення Європейської першості.

Сьогоднішній день і мій виступ були вирішальними. Це була велика відповідальність не тільки перед самим собою, а й перед усіма хто у нас вірить, підтримує  і допомагає», – розповідає президент Федерації України з веслування на човнах «Дракон» Валерій Моргун.

Нагадаємо, форум керівників національних федерацій з веслування на човнах «Дракон» триватиме місті Севілья (Іспанія) з 30 листопада по 2 грудня 2018 року.