Валерій Моргун розповів про участь у конгресі Міжнародної федерації каное (ICF)

Валерій Моргун розповів про участь у конгресі Міжнародної федерації каное (ICF)

Нагадаємо, XXXVІІ конгрес Міжнародної федерації каное (ICF) пройшов з 23 по 24 листопада 2018 року у Будапешті (Угорщина) за участі представників української делегації у складі віце-президента федерації каное України, президента Федерації України з веслування на човнах «Дракон» Валерія Моргуна та президента федерації каное України Сергія Чернишова.

46512222_1884776411559370_5327551882921508864_n

«Цей захід відіграє важливу та об’єднавчу роль у формуванні загальної стратегії розвитку та становлення веслування на байдарках і каное у світі.

Ми мали дуже насичену програму, яка супроводжувалась виступами досвідчених спікерів.

До надважливих ухвал варто віднести прийняте Конгресом рішення щодо обов’язкових антидопінгових курсів для всіх спортсменів, раніше вони були тільки спортсмени молодшої групи та U23.

Міжнародна федерація каное (ICF) також узгодила кілька статутних змін, які поліпшать управління та прозорість, що у подальшому сприятиме зміцненню положення веслування на байдарках і каное у міжнародному співтоваристві.

Вважаю, що не менш вагомими у цьому заході стали численні зустрічі як із колегами «по веслу», так і нові знайомства з представниками національних федерацій, адже мав змогу обмінятися досвідом щодо удосконалення системи підготовки веслувальників, проведення заходів міжнародного рівня, організації роботи суддівських бригад на більш високому рівні.

Ми отримали великий об’єм корисної інформації, який будемо впроваджувати в українському веслуванні», – говорить віце-президент федерації каное України, президент Федерації України з веслування на човнах «Дракон» Валерій Моргун.

Під час Конгресу укладено угоду з «Eurosport», яка гарантує пряму трансляцію усіх змагань з веслування на байдарках і каное у наступні два роки.

«Це прекрасне визнання нашого виду спорту та дуже цікаве продовження росту обох олімпійських дисциплін під час підготовки до Токіо-2020», – прокоментував подію Генеральний секретар ICF Саймон Тоулсон.

Наступний Конгрес у 2020 році приймуть Філіппіни.