Валерій Моргун взяв участь в обговоренні та визначенні можливостей проведення міжнародних змагань з веслування в Україні

Валерій Моргун взяв участь в обговоренні та визначенні можливостей проведення міжнародних змагань з веслування в Україні

У середу, 7 листопада 2018 року, у Міністерстві молоді та спорту України, під головуванням Ігоря Жданова, відбулась зустріч із делегацією Міжнародної федерації каное, на чолі з першим віце-президентом організації Томасом Конецько та представниками Федерації каное України.

ФКУ ММСУ

Під час зустрічі обговорили плани реконструкції веслувального каналу в Дніпрі, щоб привести його у відповідність до вимог світового рівня. Наразі очікується офіційне звернення Міжнародної федерації каное щодо надання Україні права на проведення відповідних змагань. Про це повідомляється на сайті Міністерства молоді та спорту України.

«Good to hear by personal declaration from the Ukrain Minister of Youth and Sport Igor Zhdanov how important Canoe sport for the Ukraine is. The Minister gave a clear statement to support the reconstruction of the Sprint Course in Dnjepro. It was also good to learn that the preparations for the next years ICF Club Crew Dragonboat Worldchampionship in the Centre of Kiev are on a good way. The Federation selected a really nice place with a very special atmosphere . Now we are heading towards Dnjepro to discuss with the local authorities the reconstruction of the Sprint Course

(Приємно чути особисту заяву Міністра молоді та спорту України Ігоря Жданова про те, наскільки важливим є веслувальний спорт для України. Пан Міністр, дав чітке твердження щодо підтримки реконструкції веслувального каналу у Дніпрі. Було б також приємно знати, що підготовка до ICF Club Crew Dragonboat World Championship, який у 2019 році пройде у Києві, йде на належному рівні, адже Федерація (мається на увазі Федерація України з веслування на човнах «Дракон») вибрала атмосферне місце. Тепер рухаємось у місто Дніпро задля обговорення питання реконструкції веслувального каналу.)», – йдеться на фб-сторінці віце-президента Міжнародної федерації каное Томаса Конецько.

8 листопада, делегація відвідала головну веслувальну арену країни у місті Дніпро та зустрілася із заступником голови Дніпропетровської ОДА Олегом Кужманом щодо питань реконструкції веслувального каналу.

Дн ОДА

У свою чергу, президент Федерації України з веслування на човнах «Дракон», віце-президент Федерації каное України Валерій Моргун висловлює упевненість у позитивних результатах вищеозначених зустрічей.

Дніпро 2018, 8.11

45846512_2139121262788774_1281765386705960960_n 45578312_2139121346122099_3715975124332052480_n

У матеріалі використано інформацію та світлини Міністерства молоді та спорту України