Спортсмени національної збірної команди України з веслування на човнах «Дракон» виступили на змаганнях ІІІ Кубка світу у Китаї

Спортсмени національної збірної команди України з веслування на човнах «Дракон» виступили на змаганнях ІІІ Кубка світу у Китаї

Змагання ІІІ Кубка світу з веслування на човнах «Дракон» проходили у китайському місті Чунцин з 15 по 23 жовтня 2018 року.

У складі збірної команди України участь у змаганнях брали 26 спортсменів (13 жінок та 13 чоловіків) і 2 представники.

Веслувальники України за результатами безкомпромісної боротьби на водних доріжках посіли шосте місце на дистанції 500 метрів.

«Цьогорічний Кубок світу з веслування на човнах Дракон зібрав 12 найсильніших команд з усіх куточків планети.
Приємно, що міжнародна федерація з веслування на човнах Дракон високо оцінює здобутки веслувальників України на міжнародній арені, що у свою чергу дозволило нам бути у числі кращих команд світу, адже ці змагання проводяться раз на два роки!

Варто відзначити, високий рівень підготовки спортсменів Азії, адже саме у цих країнах було засновано цей яскравий, екзотичний та надзвичайно видовищний вид спорту.

За гідний виступ на змаганнях ІІІ Кубку світу у китайському місті Чунцин дякую всій збірній команді України з веслування на човнах «Дракон». Ви проявили себе достойно і заслуговуєте слова щирої вдячності! Я пишаюся Вами!

Також висловлюю подяку нашим уболівальникам, усім тим хто слідкував за виступами нашої команди, ми відчували вашу підтримку і віру в нас!», – коментує виступ команди президент федерації України веслування на човнах «Дракон» Валерій Моргун.

Змагання Кубка світу проходять раз на два роки та збирають на водних доріжках кращих спортсменів планети у боротьбі за міжнародне «золото».