Наталя Єременко розповіла про свій шлях у веслуванні на човнах «Дракон» та про розвиток виду в Україні (відео)

Наталя Єременко розповіла про свій шлях у веслуванні на човнах «Дракон» та про розвиток виду в Україні (відео)

Веслування на човнах «Дракон» – це командний вид спорту, але без лідерів і особистостей неможливо досягти високих результатів навіть у команді.

Наталя Єременко одна із тих яскравих особистостей на яких варто рівнятися, а її працелюбністю, цілеспрямованістю – захоплюватися.

Кожен, хто хоч раз відчув смак спортивної перемоги, кожен, хто зміг піднятися на найвищий щабель п’єдесталу – назавжди залишається в спорті.

Наталя пройшла довгий шлях спортивного становлення, за її плечима і радість перемог і висновки з невдалих стартів.

«Досягнення максимального результату в спорті» – це дійсно та спортивна мрія до якої варто йти, про це та багато іншого Наталя Єременко розповіла у сюжеті #UATV #Украина #News:

Довідка:

Н.ЄременкоНаталя Єременко у 2001 році здобувши численні перемоги на змаганнях національного рівня і взявши участь у чемпіонаті Європи з марафону в Угорщині виконала вимоги Єдиної спортивної класифікації України та отримала звання «Майстер спорту України з веслування на байдарках та каное», а вже у 2006 році здобуває звання «Майстер спорту України з веслування на човнах «Дракон».

За здобутки Наталії, серед яких численні перемоги на державних змаганнях, бронза клубного чемпіонату Європи (Польща, 2006 р), золото клубного чемпіонату Європи (Росія, 2007 р), призові місця чемпіонатів Європи (Чехія, 2014 р, Італія, 2015 р), перемоги чемпіонатів Європи (Італія, 2016 р, Німеччина, 2018 р) та чемпіонату світу (Росія, 2017 р.), було присвоєно звання «майстер спорту України міжнародного класу з веслування на човнах «Дракон» та «Заслужений тренер України з  веслування на човнах «Дракон».