Українські веслувальники на човнах «Дракон» серед найкращих у Європі

Цими вихідними у німецькому місті Брандербург завершився 13-й чемпіонат Європи з веслування на човнах «Дракон» серед національних команд.

За нагороди європейської першості боролися понад 2 тисячі спортсменів з 18 країн.

Честь нашої держави відстоювали кращі веслувальники України, які за результатами наполегливої та безкомпромісної боротьби здобули 27 комплектів золотих, 17 – срібних та 5 – бронзових нагород.

«Чемпіонат Європи за версією EDBF проходить раз на два роки, у 2016 році – українська збірна стала абсолютним чемпіоном та здобула Кубок націй, тому цьогорічні змагання були для нас своєрідним випробуванням на міцність. Наші спортсмени змагалися у різних класах човнів та різних вікових категоріях, що дало змогу кожному члену національної збірної команди України проявити себе якнайкраще та продемонструвати високі спортивні результати.

Незважаючи на те, що ми поступилися німецькій команді у загальному підсумку і посіли друге командне місце, українським веслувальникам не було рівних у човнах класу Д-12, адже тут ми залишилися європейськими лідерами. Одночасно хочу відзначити, що у класі човнів Д-22 наші спортсмени 30 разів піднімалися на п’єдестал пошани і це дуже високий здобуток, як спортсменів, так і тренерів.

Я щиро вітаю усіх причетних до перемог національної збірної команди України на чемпіонаті Європи та переконаний, що ми й надалі гідно захищатимемо прапор нашої держави на змаганнях міжнародного рівня!” – говорить президент Федерації України з веслування на човнах Дракон Валерій Моргун.