Київ приймає Чемпіонат світу

28 квітня о 12:00 у приміщенні Гольф-клубу, що знаходиться на Оболонський набережній, відбулась прес-конференція присвячена проведенню в Україні Клубного чемпіонату світу з веслування на човнах «Дракон» (IСF) у 2019 році.

Україна виборола право на проведення Клубного чемпіонату світу з веслування на човнах «Дракон» (IСF) у 2019 році.  Тож в наступному році Київ відвідають  майже 6 000 спортсменів  – учасників змагання – з 40 країн.

Прес-конфенція  Відео 

«З метою популяризації України на спортивній світовій арені Федерація прийняла участь у конкурсі та виборола у право на проведення в Україні  Клубного чемпіонату світу. Ми пройшли нелегкий шлях від підготовки технічної документації до її захисту на засіданні Європейської та світової федерацій. І коли, під час закриття Клубного чемпіонату світу 2017 що проходив у Венеції, президент Азіатської конфедерації каное (Asian Canoe Confederation) Світової федерації (International Canoe Federation) Шокін Нарита урочисто передав мені прапор Світової федерації (International Canoe Federation), це було офіційне визнання права на проведення у 2019 році в Україні Клубного чемпіонату світу з веслування на човнах «Дракон» (IСF)», – розповів президент Федерації України з веслування на човнах «Дракон» Моргун Валерій  Павлович.

Перший заступник міністра молоді та спорту України Гоцул Ігор Євгенійович та заступник міністра освіти України Греба Роман Валерійович відзначили, що проведення цього Чемпіонату дасть новий поштовх для розвитку водних видів спорту в Україні і представить міжнародній світовій спільноті Україну, як спортивну країну.

Для більш широкого залучення населення до занять фізичною культурою та спортом на заході відбулось підписання Меморандуму між Федерацією України з веслування на човнах «Дракон» та ГО «Центр розвитку міста».

«Тема спорту та організації здорового дозвілля є дуже актуальною. Саме тому ми вирішили долучитися до цього проекту та підтримати Федерацію з веслування на човнах. Ми з радістю візьмемо на себе організацію та проведення конкурсу  на створення логотипу клубного Чемпіонату світу 2019. Наша мета не тільки розробити гідний логотип заходу, але й привернути увагу якомога більшої кількості людей до майбутньої події, розповісти про здобутки наших спортсменів та Федерації. Адже ми щиро вважаємо, що проведення Чемпіонату світу саме у нас, в Україні, в Києві – подія, яка варта уваги», – зазначив керівник ГО «Центр розвитку міста Олексій Лузан.

Окрім офіційних осіб, представників Федерації України та Громади у заході взяли участь представник Міжнародної федерації каное, член Постійного комітету та правління з    веслування на човнах «Дракон» п. Люк Вай Хун та експерт Міжнародної федерації каное п. Чаба Санто.

IMG_10 IMG_9 IMG_8 IMG_7 IMG_6 IMG_5 IMG_4 IMG_3 IMG_2 IMG_1

Прес-конфенція  Відео