Зустріч у Міністерстві молоді та спорту України

14 березня відбулася зустріч Міністра молоді та спорту України Ігоря Жданова з представником Міжнародної федерації каное, членом Постійного комітету та правління з веслування на човнах “Дракон” Паном Люком Ваї Хунгом з метою обговорення питань проведення в Україні у 2019 році Чемпіонату світу з веслування на човнах “Дракон”.

DSC_2946

У зустрічі також взяли участь представники Федерації України з веслування на човнах “Дракон”: почесний президент Федерації Дмитро Сторожук, президент Федерації Валерій Моргун, віце-президент Федерації Олександр Баканичев.

У ході зустрічі Міністр поінформував про активну і продуктивну співпрацю Міністерства із Федерацією України з веслування на човнах “Дракон”, відмітив високі досягнення українських спортсменів з цього виду спорту та запевнив представників обох федерацій у наданні усієї необхідної підтримки щодо розвитку веслування на човнах “Дракон” з боку Міністерства.

Представник Міжнародної федерації каное Пан Люк Ваї Хунг повідомив про те, що мав можливість оглянути спортивну інфраструктуру, яку планується використати для проведення Чемпіонату світу 2019 року, та високо оцінив рівень її підготовки. Також Люк Ваї Хунг вітав рішення Міністерства щодо запланованої закупівлі необхідного обладнання для проведення змагань з веслування та окремо відзначив досягнення українських спортсменів у веслувальних видах спорту.

 

Темами для обговорення під час зустрічі були питання закупівлі Міністерством автоматичної стартової системи для веслувальних видів спорту та проведення відповідного тендеру; високі досягнення українських спортсменів на чемпіонатах світу та Європи та зростаюча популярність даного виду спорту; діяльність Федерації України з веслування на човнах “Дракон” щодо підтримки та розвитку дитячого і масового спорту.

Від Міністерства у зустрічі також взяли участь заступник Міністра Ярослав Войтович, керівник патронатної служби Ігор Звіздовський, директор департаменту фізичної культури та неолімпійських видів спорту Матвій Бідний та начальник відділу міжнародного співробітництва та європейської інтеграції Наталія Радчук.

Джерело – http://dsmsu.gov.ua