Чемпіонат Європи з веслування на човнах «Дракон». Підсумки

З 27 по 31 липня 2016 року в італійській столиці Римі проходив чемпіонат Європи з веслування на човнах «Дракон» серед юніорів, юнаків та дорослих. Українська національна збірна команда з веслування 20 разів підіймались на п’єдестал пошани.

За результатами змагань серед 17 країн-учасниць наші співвітчизники вибороли 12 комплектів золотих (із них 10 вибороли дорослі та 2 юнаки), 6 комплектів срібних (із них 5 дорослі та 1 юнаки) та 2 комплекти (дорослі) бронзових нагород .

То ж, вперше за всю історію континентальних змагань з веслування на човнах «Дракон», українська збірна стала абсолютним чемпіоном та здобула Кубок націй.

Друге місце посіла збірна Угорщини – 6 золотих, 2 срібних та 4 бронзових комплектів медалей, на третій сходинці команда Німеччини – 4 золотих, 2 срібних та 5 бронзових комплектів медалей.
Однією із найяскравіших на чемпіонаті була гонка – standard boat (Д-22) – 200 метрів – прем’єр (оpen) де українські спортсмени вибороли перше місце з розривом у 3,3 секунди від спортсменів з Німеччини, що для дистанції на 200 метрів є рекордом.

Дівчата національної збірної стали абсолютними чемпіонками Європи з веслування на човнах «Дракон», виборовши перші місця у всіх дистанціях 200, 500 та 2000 метрів.
Свій вклад до медальної скарбнички України на змаганнях зробили й екіпажі ветеранів, здобувши для нашої держави 9 золотих, 4 срібних комплектів нагород, а також одну “бронзу”.